Pak mühendislik yillarin verdigi tecrübe ile genç, dinamik ve tecrübeli Mühendis kadrosu ve alaninda uzman teknik destek ekibi sayasinde gelisen, teknolojiyi de takip ederek kaliteli hizmet veren öncü firmalar arasindadir. Verdigi hizmet ile sizleri gerçekten koruyacak ürünler üretmektedir.

Firmamizin satisini yaptigi Davlumbaz Söndürme Sistemleri, Karbondioksit (CO2) Gazli Söndürme Sistemleri,  Novec 1230 Gazli Söndürme Sistemleri, Fm200 Gazli Söndürme Sistemleri, Novec 1230 Gazli Söndürme Sistemlerinin imalati da kendisine aittir. Çalismalarini gelisen teknolojiye uyarlayan olumlu etki yaratan Söndürme Sistemlerini sizlere sunan ünlü bir firmadir.

Tüm uluslararasi standartlarina uygun olarak geleceginizi güven altina alan Pak Mühendislik dünya kalitesinde müsteri memnuniyetini saglamak amaci ile ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamiz Yangin Söndürme Sistemleri alaninda vermis oldugu etkili ve güçlü hizmetler ile basarisina basari katarak hizla büyümeye devam ediyor. Pak Mühendislik toplumun güvenligi için kurumsal hizmet vermeyi hedefleyen bir firmadir.
 

Firmamizin çalisanlari tecrübeli, genç, dinamik ve aktif olan ve sektöründe birinci siraya sahip bir firmadir. Sizde ilgili ihtiyaçlariniz için sitemizi ziyaret ederek ayrintili bilgiye sahip olabilirsiniz