Pak mühendislik yillarin verdigi tecrübe ile genç, dinamik ve tecrübeli Mühendis kadrosu ve alaninda uzman teknik destek ekibi sayasinde gelisen, teknolojiyi de takip ederek kaliteli hizmet veren öncü firmalar arasindadir. Verdigi hizmet ile sizleri gerçekten koruyacak ürünler üretmektedir.

Firmamizin satisini yaptigi Davlumbaz Söndürme Sistemleri, Karbondioksit (CO2) Gazli Söndürme Sistemleri,  FK-5-1-12 Gazlı Söndürme Sistemleri, hfc227ea Gazlı Söndürme Sistemleri, Gazlı Söndürme Sistemlerinin imalati da kendisine aittir. Çalışmalarını gelişen teknolojiye uyarlayan olumlu etki yaratan Söndürme Sistemlerini sizlere sunan ünlü bir firmadır.

Tüm uluslararası standartlarına uygun olarak geleceginizi güven altına alan Pak Mühendislik dünya kalitesinde müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız Yangın Söndürme Sistemleri alanında vermiş olduğu etkili ve güçlü hizmetler ile başarısına başarı katarak hızla büyümeye devam ediyor. Pak Mühendislik toplumun güvenliği için kurumsal hizmet vermeyi hedefleyen bir firmadır.
 

Firmamızın çalışanları tecrübeli, genç, dinamik ve aktif olan ve sektöründe birinci sıraya sahip bir firmadır. Sizde ilgili ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz